|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Бра в стилі лофт MSK Electric Sierra NL 0537-1 W
Артикул
613602
В наявності
571 грн
672 грн
Характеристики
| Серія | Sierra |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип цоколя | E27 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Допустима потужність лампи W | 40W |
| Ширина см. | 23.5 |
| Довжина см | 30 |
| Висота см. | 25 |
| Розміри кріпильної платформи мм. | 80 |
| Глубина плафона мм. | 190мм |
| Розмір упаковки | 30х26х20см |
| Напруга мережі V | 220 |
| Стан | Нове |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Гарантийный срок міс. | 36міс |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Лампа в комплекті | Ні |
| Код товару | NL 0537-1 |
| Наявність поворотного механізму | 1шт |