|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Робоча напруга | 220-240 |
| Відстань виявлення м. | max 12 m |
| Розміри (ДхШхВ) | 120мм*80мм*51мм |
| Кут огляду (градус) | 180° |
| Фотодатчик | Ні |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність W | max 1200W (лампа розжарювання) |
| Наявність монітора | Ні |