|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Датчик руху Horoz Electric MONDEO білий
Артикул
088-001-0010-010
В наявності
347 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Робоча напруга | 220-240 |
| Відстань виявлення м. | max 6 m ± 1m |
| Розміри (ДхШхВ) | 115мм*21мм |
| Кут огляду (градус) | 360° |
| Фотодатчик | Ні |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Потужність W | max 800W (лампа розжарювання) |
| Наявність монітора | Ні |