|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Автоматичний вимикач Horoz Electric SAFE 2 А 1P C ІР40
Артикул
114-002-1002-010
В наявності
100 грн
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Номінальний струм | 2A |
| Довжина мм | 73 |
| Ширина мм. | 17.5 см |
| Висота мм. | 80 |
| Діапазон робочої напруги V. | AC 230/400 |
| Тип ПЗВ | Вимикач |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Частота струму Гц. | 50 |
| Мінімальна робоча температура | -25°C |
| Максимальний переріз дроту | 25 |
| Максимальна робоча температура | 40°C |
| Кількість полюсів | 1 |