|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лампа світлодіодна 18W LED "PREMIER-18" 4200К A70 E27 Horoz Electric
Артикул
001-006-0018-030
В наявності
107 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна лампа |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 18w |
| Колірна температура (К) | 4200K |
| Цоколь | E27 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Розміри (ДхШхВ) | 128мм * 70мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Робоча напруга | 175-250V |
| Матеріал корпуса | Пластик |