|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лампа світлодіодна 10W Horoz Electric ELITE-10 G45 6400K E14
Артикул
001-005-0010-010
В наявності
71 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10W |
| Світловий потік Lm | 1000 |
| Колірна температура (К) | 6400K |
| Строк служби | 25000 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Цоколь | E14 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Діаметр мм. | 45 |
| Довжина мм | 88 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Робоча напруга | 175-250V |
| Матеріал корпуса | Пластик |