|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лампа світлодіодна 10W з датчиком освітлення Horoz Electric DARK-10 6400К A60 E27
Артикул
001-068-0010-010
В наявності
158 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10W |
| Світловий потік Lm | 1032 |
| Колірна температура (К) | 6400K |
| Строк служби | 30000 |
| Кут розсіювання | 160 |
| Цоколь | E27 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Діаметр мм. | 65 |
| Довжина мм | 126 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Джерело світла | Світлодіоди SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Робоча напруга | 170-240V |
| Матеріал корпуса | Пластик |