|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лампа світлодіодна 10W Horoz Electric ULTRA-10 С35 4200К E14
Артикул
001-003-0010-030
В наявності
71 грн
Характеристики
| Форма лампочки | Свічка |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10W |
| Світловий потік Lm | 1000 |
| Колірна температура (К) | 4200K |
| Строк служби | 25000 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Цоколь | E14 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Діаметр мм. | 38 |
| Довжина мм | 108 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Робоча напруга | 175-250V |
| Матеріал корпуса | Пластик |