|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
LED лампа 10w G45 E27 4100К ElectroHouse EH-LMP-12403
Артикул
EH-LMP-12403
В наявності
40 грн
44 грн
Характеристики
| Бренд | Electro House |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Форма лампочки | Кулька |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 10W |
| Світловий потік Lm | 900 |
| Колірна температура (К) | 4100K |
| Рефлектор | Ні |
| Строк служби | 50000 |
| Цоколь | E27 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Діаметр мм. | 45 |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Робоча напруга | 220V |