|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра лофт MSK Electric Laminari на чотири лампи павук NL 5526-4 W
Артикул
616011
В наявності
1 137 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Серія | Laminari |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Висота см. | 26 см |
| Діаметр | 60 см |
| Діаметр стельової чаші мм. | 135 |
| Стан | Нове |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Форма плафона | Квадратна |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 5526-4 |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |