|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра лофт MSK Electric Urban на два плафони чорна NL 2410-2 BK
Артикул
616321
В наявності
1 448 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Серія | Urban |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина см. | 44 |
| Ширина см. | 11 |
| Висота см. | 20 |
| Діаметр стельової чаші мм. | 80 |
| Висота плафона | 150мм |
| Глибина плафона | 135мм |
| Стан | Нове |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Форма плафона | Квадратна |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | 2410-2 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |