|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра-павук на десять плафонів MSK Electric Silvia NL 05371-10 W
Артикул
613812
В наявності
7 652 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Серія | Silvia |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Довжина дроту | 1500мм |
| Діаметр стельової чаші мм. | 135 |
| Ширина плафона | 160мм |
| Висота плафона | 270мм |
| Глибина плафона | 180мм |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Стан | Нове |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 05371-10 |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Макс потужність лампи Вт | 40W |
| Розмір упаковки | 42х42х38см |