|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра підвісна в стилі лофт на три плафони MSK Electric Silvia NL 105371-3
Артикул
615779
В наявності
2 688 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Серія | Silvia |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Висота см. | 100.4 |
| Діаметр | 75 |
| Діаметр стельової чаші мм. | 120 |
| Ширина нижньої частини | 750мм |
| Ширина плафона | 210мм |
| Висота плафона | 280мм |
| Ширина верхньої частини | 600мм |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Стан | Нове |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 105371-3 |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Розмір упаковки | 32х29х28см |