|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра стельова MSK Electric Tube спот з поворотним механізмом NL 1105-6 W
Артикул
615495
В наявності
3 309 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Довжина мм | 1200 |
| Ширина мм. | 50 |
| Висота мм. | 180 |
| Довжина плафона | 110мм |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 6шт |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 126х20х7см |
| Серія | Tube |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Встановлення | Настінно-стельова |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 1105-6 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |