|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра стельова MSK Electric Space на три плафони під лампи GX53 біла NL 13040-3 WH
Артикул
618706
В наявності
1 654 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип світильника | Люстра стельова |
| Стиль виконання | Лофт |
| Серія | Space |
| Ширина см. | 60 |
| Висота см. | 5.5 |
| Діаметр стельової чаші мм. | 110мм |
| Ширина плафона | 130мм |
| Висота плафона | 40мм |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GX53 |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | 13040-3 |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |