|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна люстра 16W Horoz Electric ORIENT 4000K хром IP20
Артикул
019-016-0016-010
В наявності
2 358 грн
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Тип кріплення | Планка |
| Потужність W | 16W |
| Світловий потік Lm | 1211 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колірна температура (К) | 4000К |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Ширина см. | 12 см |
| Довжина см. | 75 |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (основи) | Хром |
| Колір плафона | Сріблястий |
| Термін служби (година) | 30 000 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Стан | Нове |
| Напруга мережі | 220~240 В |