|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна люстра 200W на 5 кришталевих плафонів з димером 3000-6000К SY-7942/5B GD DIMMER Svet
Артикул
SY-7942/5B GD DIMMER
В наявності
4 152 грн
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність W | 200 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колірна температура (К) | 3000-6000К |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий-жовтий/Білий-холодний |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Ширина см. | 40 см |
| Довжина см. | 40 |
| Висота см. | 14 см |
| Колір арматури (основи) | Золото |
| Колір плафона | Білий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Форма плафона | Квадратна |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Стан | Нове |
| Напруга мережі | 220~240 В |