|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник аварійний LED "MALDINI-2" 13W
Артикул
084-014-0002-010
В наявності
529 грн
Характеристики
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
|---|---|
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Колір | Білий |
| Світловий потік Lm | 289 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Кольорова температура (К) | 7000К- 9000К |
| Термін служби (година) | 30,000 |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Кількість в упаковці | 1 од. |
| Допоміжна ручка | Ні |
| Розміри (ДхШхВ) | 245 мм * 75 мм * 45 мм |
| Потужність | 13W |