|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник лофт настінно-стельовий MSK Electric Lotus NL 14151-2 WH
Артикул
616152
В наявності
1 448 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Довжина мм | 450 |
| Ширина мм. | 140 |
| Висота мм. | 210 |
| Глибина плафона | 150мм |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 2шт |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 50х17х16см |
| Серія | Lotus |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Стан | Нове |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 14151-2 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |