|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник лофт підвісний на планці MSK Electric Lotus з бронзовими патронами NL 1415-3 BK+BN
Артикул
616102
В наявності
2 327 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Серія | Lotus |
| Розміри кріпильної платформи | 450мм |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Довжина см. | 60 |
| Ширина см. | 14 см |
| Висота см. | 98 |
| Висота плафона | 180мм |
| Глибина плафона | 150мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Бронзовий |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний, Бронза |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 1415-3 |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 50х17х17см |