|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний MSK Electric Antique NL 40500 BK+CR
Артикул
616948
В наявності
1 034 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Серія | Antique |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Діаметр стельової чаші мм. | 80 |
| Ширина см. | 5 |
| Висота см. | 122 |
| Висота плафона | 400мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | 40500 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 60x11x11см |