|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний MSK Electric Catania в стилі лофт під лампу Е27 MR 3019 GR сірий муар
Артикул
618028
В наявності
776 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Серія | Catania |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Діаметр стельової чаші мм. | 90 мм |
| Ширина см. | 19 |
| Висота см. | 112 |
| Ширина плафона | 190мм |
| Висота плафона | 300мм |
| Глибина плафона | 220мм |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий підвісний |
| Колір | Сірий |
| Колір арматури (основи) | Сірий муар |
| Код товару | 3019 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 30х26х20см |