|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний MSK Electric Industrial СП 3614 OR+CR
Артикул
596337
В наявності
791 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Висота мм. | 1050 |
| Диаметр мм | 360 |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Висота плафона | 250мм |
| Серія | Industrial |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип кріплення | Планка |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Форма плафона | Півсфера |
| Діаметр стельової чаші мм. | 90 |
| Колір плафона | Помаранчевий |
| Колір корпусу | Помаранчевий |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Сталь |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Лампа в комплекті | Ні |
| Розмір упаковки | 57х38х37см |
| Код товару | 3614 |