|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний в стилі лофт MSK Electric Milan NL 538-3R WH
Артикул
616749
В наявності
2 068 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Серія | Milan |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Діаметр стельової чаші мм. | 180 |
| Ширина см. | 33 |
| Висота см. | 100 |
| Ширина плафона | 150мм |
| Глибина плафона | 100мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 538-3R |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 36х26х26см |