|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний у стилі лофт MSK Electric Sierra NL 0537 CR
Артикул
616854
В наявності
724 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Серія | Sierra |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Діаметр стельової чаші мм. | 80 |
| Ширина см. | 25 |
| Висота см. | 109 |
| Діаметр см. | 23.5 |
| Висота плафона | 250мм |
| Глибина плафона | 190мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип цоколя | E27 |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Колір | Хром |
| Колір арматури (основи) | Хром |
| Колір плафона | Сріблястий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 0537 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 32х29х28см |