|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Висота мм. | 220 |
| Діаметр мм. | 50 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Макс потужність лампи Вт | 40W |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 27х11х11см |
| Серія | Slice |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Можливість регулювання висоти | Ні |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний|Золотистий |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Форма плафона | Циліндр |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 2505 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |