|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник із поворотним плафоном на трубці MSK Electric Telescope NL 3257-3
Артикул
615497
В наявності
2 482 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Довжина мм | 650 |
| Ширина мм. | 50 |
| Висота мм. | 700 |
| Довжина плафона | 320мм |
| Довжина труби кріплення | 380мм |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 50х17х16см |
| Серія | Telescope |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Встановлення | Настінно-стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 3257-3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |