|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник у стилі лофт з поворотним механізмом MSK Electric Asket NL 1222-4
Артикул
613636
В наявності
1 189 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Довжина мм | 500 |
| Висота мм. | 120 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Макс потужність лампи Вт | 40W |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 4шт |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 47х10х7см |
| Серія | Asket |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Стан | Нове |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 1222-4 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |