|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Светильник врезной 20W Horoz Electric "VANESSA-20" 6400K белый
Артикул
016-044-0020-010
В наявності
280 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Врізний отвір | 170мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 195 мм * 45 мм |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Робоча напруга (В) | 220 - 240 V |
| Кут розсіювання | 90,5° |
| Гарантійний термін (міс) | 2 роки |
| Ступінь захисту, IP | IP 20 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |