|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний MSK Electric Beatrice на круглій основі MR 3045-6R GR
Артикул
616803
В наявності
5 273 грн
Характеристики
| Напруга мережі | 220~240 В |
|---|---|
| Серія | Beatrice |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Висота см. | 132 |
| Діаметр см. | 27 |
| Ширина плафона | 30мм |
| Висота плафона | 500мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури (основи) | Сірий |
| Колір плафона | Сірий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | 3045-6R |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 57х25х23см |