|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дзвінок накладний Horoz Electric SOLO бездротовий білий IP20
Артикул
086-001-0006-010
В наявності
280 грн
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Напруга V | 4.5V |
| Робоча напруга пристрою | 12V |
| Колір | Білий |
| Джерело живлення | 12V |
| Висота кнопки мм. | 78 |
| Висота динаміка мм. | 106 |
| Довжина кнопки мм. | 42 |
| Довжина динаміка мм. | 65 |
| Радіус дії м. | 120 |
| Частота струму Гц. | 50 |
| Кількість мелодій | 38 |
| Гучність | max. 60db |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |