|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лампа світлодіодна 18W "PREMIER-18" 6400К A70 E27 Horoz Electric
Артикул
001-006-0018-010
В наявності
107 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 18W |
| Світловий потік Lm | 1600 lm |
| Колірна температура (К) | 6400K |
| Цоколь | E27 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Розміри (ДхШхВ) | 128мм * 70мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Кількість в упаковці | 1 од. |
| Робоча напруга | 175-250V |
| Матеріал корпуса | Пластик |