|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лампа світлодіодна 16W Horoz Electric GLOBE-16 G95 4200К E27
Артикул
001-019-0016-061
В наявності
189 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Форма лампочки | Сферична |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 16W |
| Світловий потік Lm | 1600 |
| Колірна температура (К) | 4200K |
| Строк служби | 25000 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Цоколь | E27 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Діаметр мм. | 95 |
| Довжина мм | 136.5 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Робоча напруга | 175-250V |
| Матеріал корпуса | Пластик |