|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лампа світлодіодна 5W Horoz Electric MEGA-5 капсула 2700K G9
Артикул
001-011-0005-010
В наявності
130 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Форма лампочки | Капсула |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 5W |
| Світловий потік Lm | 340 |
| Колірна температура (К) | 2700K |
| Строк служби | 25000 |
| Кут розсіювання | 360 |
| Цоколь | G9 |
| Колір світіння | Теплий |
| Діаметр мм. | 15.6 |
| Довжина мм | 63 |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Робоча напруга | 220V |
| Матеріал корпуса | Силікон |