|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
Лампа Світлодіодна "UFO-15" 15W 4200К E27
Артикул
001-044-0015-060
В наявності
73 грн
81 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 15 |
| Світловий потік Lm | 900 lm |
| Колірна температура (К) | 4200K |
| Цоколь | E27 |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Розміри (ДхШхВ) | 80 мм* 175 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Кількість в упаковці | 1 од. |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Матеріал корпуса | Пластик |