|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
LED-лампа Едісона ST64 E27 7W 4200K прозора 1-EFP-164
Артикул
616605
В наявності
112 грн
Характеристики
| Тип лампи | ST-64 |
|---|---|
| Потужність | 7 |
| Світловий потік Lm | 800LM |
| Колірна температура (К) | 4200K |
| Цоколь | Е27 |
| Ширина мм. | 64 мм |
| Висота мм. | 140мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24міс |
| Робоча напруга | 220-240 |