|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Люстра лофт стельова MSK Electric Verona на квадратній основі SQ 1751-4
Артикул
615620
В наявності
2 275 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Довжина мм | 250 |
| Ширина мм. | 250 |
| Висота мм. | 170 |
| Ширина плафона | 50мм |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 30х26.5х22см |
| Серія | Verona |
| Кількість джерел світла | 4 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | SQ 1751-4 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |