|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світлодіодна лампа 10W 6400K GU10 Horoz Electric Plus-10
Артикул
001-002-0010-011
В наявності
92 грн
Характеристики
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
|---|---|
| Тип лампи | GU-10 |
| Країна виробник | Туреччина |
| Потужність | 10 |
| Світловий потік Lm | 800LM |
| Колірна температура (К) | 6400К |
| Цоколь | GU10 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Ширина мм. | 50мм |
| Висота мм. | 55мм |
| Гарантійний термін (міс) | 24міс |
| Робоча напруга | 220V |