|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник лофт MSK Electric Diadem стельовий NL 22151-7 CR
Артикул
616218
В наявності
6 204 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Довжина мм | 1200 |
| Ширина мм. | 150 |
| Висота мм. | 220 |
| Глибина плафона | 170мм |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 7шт |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 125х25х22см |
| Серія | Diadem |
| Кількість джерел світла | 7 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Сріблястий |
| Колір арматури (основи) | Нікель/хром |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 22151-7 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |