|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник із поворотними плафонами на планці MSK Electric Telescope NL 1730-3
Артикул
614524
В наявності
2 016 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | E27 |
| Довжина мм | 660 |
| Ширина мм. | 50 |
| Висота мм. | 470 |
| Довжина плафона | 170мм |
| Довжина труби кріплення | 300мм |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Макс потужність лампи Вт | 40W |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Робоча напруга (В) | 220~240 В |
| Розмір упаковки | 79х20х7см |
| Серія | Telescope |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | Планка |
| Встановлення | Стельова |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (основи) | Чорний |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 1730-3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |