|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник садово-парковий Horoz Electric NAR-3 стовпчик під лампу E27 чорний IP44
Артикул
075-016-0003-010
В наявності
1 161 грн
Характеристики
| Країна виробник | Китай |
|---|---|
| Цоколь | E27 |
| Максимальна потужність лампи | Max 60W |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Довжина см. | 17 |
| Ширина см. | 17 см |
| Висота см. | 30 см |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Стан | Нове |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Застосування освітлення | Для освещения ландшафтов|Для освещения парковок|Для освещения улиц, парков|Для ЖКХ|Для освещения садовых дорожек|Для подсветки деревьев и растений|Для создания акцентов на различных архитектурных деталях|Для освещения элементов ландшафтного дизайна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення по мобільності | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Кількість в упаковці | 1 шт |
| Гарантійний термін (міс) | 24 |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Матеріал корпуса | Алюміній |