|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник MSK Electric Beatrice підвісний на планці NL 3045-6 BN
Артикул
616185
В наявності
5 584 грн
Характеристики
| Напруга мережі | 220~240 В |
|---|---|
| Серія | Beatrice |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Довжина см. | 66 |
| Ширина см. | 3 |
| Висота см. | 132 |
| Висота плафона | 500мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Форма плафона | Циліндр |
| Колір арматури (основи) | Бронза |
| Колір плафона | Бронза |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | NL 3045-6 |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 75х20х7см |