|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник підвісний у лофт стилі MSK Electric Malta під лампу Е27 NL 1041 WH білий
Артикул
618077
В наявності
1 654 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Серія | Malta |
| Довжина дроту | 800 мм |
| Діаметр стельової чаші мм. | 90 мм |
| Ширина см. | 40 см |
| Висота см. | 925 |
| Ширина плафона | 400мм |
| Глибина плафона | 150мм |
| Висота трубки | 370мм |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Тип кріплення | Планка |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Гарантійний термін (міс) | 36міс |
| Код товару | 1041 |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Розмір упаковки | 60x11x11см |