|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Світильник стельовий MSK Electric Slice під три лампи Е27 NL 382819 WH+WH
Артикул
618235
В наявності
1 861 грн
Характеристики
| Країна виробник | Україна |
|---|---|
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина мм. | 150мм |
| Висота мм. | 380 |
| Висота плафона | 380мм/280мм/190мм |
| Ширина плафона | 50мм |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Наявність поворотного механізму | Ні |
| Розмір упаковки | 49х17х16см |
| Серія | Slice |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір арматури (основи) | Білий |
| Код товару | 382819 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |